Team Ohio

Players who are marked (Confirmed) have completed the registration process and secured a roster spot. Players who are marked (Pending) have been nominated but have not completed the registration process to secure a roster spot.

8U Coach Pitch - Team Ohio
  1. Rhett Huff (Confirmed)
  2. Keaton Smith (Confirmed)
  3. Connor Purdum (Confirmed)
  4. Keaton McCoy (Confirmed)
  5. Jayden Hilll (Confirmed)
9U AA - Team Ohio
  1. Jax Eckman (Confirmed)
  2. Kolt Kontras (Confirmed)
  3. Kase Kontras (Confirmed)
  4. Mason Young (Confirmed)
  5. Cruz Bowles (Confirmed)
  6. Milan Vlajkovich (Confirmed)
  7. Beckett Long (Confirmed)
  8. Case Bates (Confirmed)
  9. Jaxson Parker (Confirmed)
  10. Lucas Sherritt (Confirmed)

Nominated Players

  1. Bode Bell (Pending)
  2. Nolan Smith (Pending)
  3. Keegan Vance (Pending)
  4. Benny Cooper (Pending)
  5. Kade Delp (Pending)
  6. AJ Green (Pending)
9U Open - Team Ohio
10U AA - Team Ohio
  1. Owen Beitel (Confirmed)
  2. Gavin Bober (Confirmed)
  3. Connor Svab (Confirmed)

Nominated Players

  1. Hudson Tucker (Pending)
  2. Anthony Hunt (Pending)
  3. Miles Mazur (Pending)
10U Open - Team Ohio
  1. Jackson Gall (Confirmed)

Nominated Players

  1. Joey Hartman (Pending)
  2. Carter Drost (Pending)
  3. Eli Gabbard (Pending)
  4. Dallas Zipperer (Pending)
  5. Dylan Frank (Pending)
  6. Jackson Smith (Pending)
  7. Will Gertz (Pending)
  8. William Kattelman (Pending)
11U AA - Team Ohio
11U Open - Team Ohio
  1. Brayden Cox (Confirmed)
  2. Michael Proscia (Confirmed)
  3. Roman Walton (Confirmed)
  4. Will Kimutis (Confirmed)
  5. Joey Kummer (Confirmed)
  6. Abram Simpson (Confirmed)
  7. Dewey Clark III (Confirmed)
  8. Eli Schmidt (Confirmed)
  9. Chase Finkelstein (Confirmed)
  10. Grady Strobelt (Confirmed)
  11. Greyson Smith (Confirmed)

Nominated Players

  1. Isaac Fowler (Pending)
  2. Colton Tucker (Pending)
  3. Zach Hunt (Pending)
12U AA - Team Ohio
  1. Calin Balliet (Confirmed)
  2. Drew Mann (Confirmed)
  3. Jaxton Hammons (Confirmed)
  4. Nolan Gall (Confirmed)

Nominated Players

  1. George Drayer (Pending)
  2. Layton Sizemore (Pending)
  3. Brandon Bonsteel (Pending)
  4. Evan Bonsteel (Pending)
  5. Myles Williman (Pending)
  6. Beau Lichtensteiger (Pending)
12U Open - Team Ohio
13U AA - Team Ohio
  1. Preston Stiller (Confirmed)
  2. Ryan Davis (Confirmed)
  3. Collin Hildebrand (Confirmed)
  4. Bently Earls (Confirmed)
  5. CJ Shondel (Confirmed)
  6. Grayson Spears (Confirmed)
  7. Anthony Martz (Confirmed)

Nominated Players

  1. Connor Koelling (Pending)
  2. Joey Rodenberg (Pending)
13U Open - Team Ohio
  1. Easton Large (Confirmed)
  2. Brock Zerman (Confirmed)
  3. Wesley Grindstaff (Confirmed)
  4. Garrett Sheets (Confirmed)
  5. Jordan Kerman-Story (Confirmed)
  6. Miles Raines (Confirmed)
  7. Ethan Baker (Confirmed)
  8. Myles Baker (Confirmed)
  9. Kayden Hall (Confirmed)
  10. Cameron McFarland (Confirmed)
  11. Everett Albert (Confirmed)
  12. Easton Putman (Confirmed)
14U Open - Team Ohio
  1. Ian Harker (Confirmed)
  2. Cayden Rodgers (Confirmed)