Team Indiana

Players who are marked (Confirmed) have completed the registration process and secured a roster spot. Players who are marked (Pending) have been nominated but have not completed the registration process to secure a roster spot.

8U Coach Pitch - Team Indiana
  1. Jonathan Kirby (Confirmed)
  2. Braxton Cummings (Confirmed)
  3. Grant Hueston (Confirmed)
  4. Milo Daubenmire (Confirmed)
  5. Camden Smith (Confirmed)
  6. Jamarcus Borelli (Confirmed)
  7. Leo Gonzalez (Confirmed)

Nominated Players

  1. Harrison Gensic (Pending)
9U AA - Team Indiana
  1. Wesley Veatch (Confirmed)
  2. Jimmy Colvin III (Confirmed)
  3. Jayden Loving (Confirmed)
  4. Bowen Barger (Confirmed)
  5. Tucker Akles (Confirmed)
  6. Nolan Crider (Confirmed)
  7. Colin Cripsin (Confirmed)
  8. Cooper McGlothlan (Confirmed)
  9. Macy Hart (Confirmed)

Nominated Players

  1. Tristan Hayes (Pending)
  2. Shea Sanchez (Pending)
  3. Niko Deardorf (Pending)
9U Open - Team Indiana
  1. Ty Smithson (Confirmed)
  2. Blake Dunkerly (Confirmed)
  3. James Conrad (Confirmed)
  4. Hugh Hulzebos (Confirmed)
  5. Merrick Marshall (Confirmed)
  6. Brock Hardesty (Confirmed)
  7. Nolan Bushhorn (Confirmed)
  8. Hudson Novinger (Confirmed)
  9. Easton Hall (Confirmed)
  10. Grayson Hall (Confirmed)

Nominated Players

  1. Maddux Stephens (Pending)
10U AA - Team Indiana
  1. Kolden Lincoln (Confirmed)
  2. Colten Life (Confirmed)
  3. Camden Holland (Confirmed)
  4. Brody Mailten (Confirmed)
  5. Merritt Erbse (Confirmed
  6. Logan Weathers (Confirmed)

Nominated Players

 

10U Open - Team Indiana
  1. Carter Loy (Confirmed)
  2. Jackson Fischer (Confirmed)
  3. Elliot Thorla (Confirmed)
  4. William Clark (Confirmed)
  5. Evan Harter (Confirmed)
  6. Bennet Young (Confirmed)

Nominated Players

  1. Jacoby Rayl (Pending)
  2. Jordan Edwards (Pending)
  3. Kayden Conner (Pending)
  4. Blake Turner (Pending)
  5. Max Wingo (Pending)
  6. Hudson Self (Pending)
11U AA - Team Indiana
  1. Ryder Strupeck (Confirmed)
  2. Kameron McIntire (Confirmed)
  3. Jace Trela (Confirmed)
  4. Andrew Long (Confirmed)
  5. Eli Cassel (Confirmed)
  6. Bentley Bayer (Confirmed)

Nominated Players

  1. Wesley Kleber (Pending)
  2. Smith Runkel (Pending)
  3. Eli Kimmel (Pending)

 

11U Open - Team Indiana
  1. Archie Moreno (Confirmed)

Nominated Players

  1. Connor Newton (Pending)
  2. Adam Harris (Pending)
  3. Ethan Toler (Pending)
12U AA - Team Indiana
  1. Andrew Myers (Confirmed)
  2. Eli Westgerdes (Confirmed)
  3. Karson Schilling (Confirmed)
  4. Eli Homan (Confirmed)
  5. Quentin Colvin (Confirmed)
  6. Zayden Wolf (Confirmed)
  7. Braylon Pigg (Confirmed)
  8. Clark Stanton (Confirmed)
  9. Deklan Sparks (Confirmed)
  10. Austin Trabant (Confirmed)
  11. Wyatt Veatch (Confirmed)
  12. Ryker Price (Confirmed)
  13. Sawyer Smitley (Confirmed)

Nominated Players

  1. Kellan Tout (Pending)
12U Open - Team Indiana
  1. Krayson Riggs (Confirmed)
13U AA - Team Indiana
13U Open - Team Indiana
  1. Will Mattingly (Confirmed)
  2. Knoxx Buntin (Confirmed)

Nominated Players

  1. Ike Murty (Pending)
  2. Easton Vetter (Pending)
  3. Landon Moore (Pending)
14U Open - Team Indiana
  1. Dylan Ott (Confirmed)
  2. Ryan Garcia (Confirmed)
  3. Jacob Forystek (Confirmed)
  4. Jason DeCeault (Confirmed)
  5. Nathan Phillips (Confirmed)
  6. Dylan Martin (Confirmed)
  7. Maxwell Gurnic (Confirmed)
  8. Henry Everts (Confirmed)
  9. Blake Jacobs (Confirmed)
  10. Braxton Pribble (Confirmed)
  11. Ryne Peterson (Confirmed)

Nominated Players

  1. Owen Kopercinski (Pending)
  2. Camden Himes (Pending)
  3. Gage Pearce (Pending)